Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Ağustos 2022
Bilgiyum
Anasayfa » Evrensel Enerjiler » Size bir vücut verilecek

Size bir vücut verilecek

Size bir vücut verilecek

Size bir vücut verilecektir. Onu beğenebilir ya da ondan nefret edebilirsiniz, ancak kesin olan bir şey varsa ömrünüzün geri kalanı boyunca ona sahip olacanızdır.
Dersler öğreneceksiniz ‘Yeryüzünde Yaşam ‘ isimli tam zamanlı bir okula kayıt oldunuz. Her kişi ve ya her olay birer Evrensel Öğretmen’dir.
Hatalar yoktur, yalnızca dersler vardır. Büyümek bir deneyim sürecidir. “Başarı” kadar “Yenilgiler” de bu sürecin bir parçasıdır.

Bir ders öğrenilene kadar tekrar edilir. Bu de ta ki siz anlayana kadar çeşitli şekillerde size anlatılır. Ancak ondan sonra bir sonraki derse geçebilirsiniz.
Eğer kolay dersleri öğrenemezseniz bu dersler giderek zorlaşır. Dışsal sorunlar içseldurumunuzun kesin bir yansımasıdır. İçsel engellleri ortadan kaldırdığınız zaman dış dünya değişir. Acı, evrenin sizin dikkatinizi çekme şeklidir.
Davranışlarınız değiştiği zaman bir dersi öğrendiğinizi anlarsınız.Bilgelik egzersizdir.Bir şeyin bir parçası bir şeyin bir çoğundan daha iyidir.
“Bura” dan daha iyi bir “orası” yoktur. “Orası” dediğiniz yer “burası” olduğu zaman gene “bura” ya kıyasla daha iyiymiş gibi görünen bir “orası” olacaktır.

Diğer insanlar yalnızca sizin aynanızdırlar. Diğer bir kişinin bir yönü sizin kendinizde sevdiğiniz ya da nefret ettiğiniz bir yönünüzü yansıtmadıkça onu sevmeniz ya da ondan nefret etmeniz mümkün değildir.
Yaşamınız size bağlıdır. Yaşam size tuvali sunar, siz resim yaparsınız. Yaşamınıza sahip çıkın yoksa başkası sahip çıkacaktır.
Daima ne isterseniz onu alırsınız. Bilinçaltınız kendinize çektiğiniz enerjilerideneyimleri ve insanları doğrulukla belirler — dolayısıyla ne istediğinizi bilmenin en güvenilir yolu neye sahip olduğunuzu görebilmektir. Kurbanlar yoktur yalnızca öğrenciler vardır.
Doğru ya da yanlış yoktur ama sonuçlar vardır. Ahlaki yaklaşımların faydası olmaz. Yargılamalar ise yalnızca davranış kalıplarını korumak içindir. Yalnızca yapabildiğinizin en iyisini yapın.
Cevaplar kendi içinizdedir. Çocukların başkalarının rehberliğine ihtiyacı vardır; bizler ise olgunlaştıkça “Ruhun Yasaları”nın yazılı olduğu kalbimize güveniriz. Bildikleriniz duyduklarınızdan okuduklarınızdan ya da size söylenenlerden çok daha fazladır. Yapmanız gereken yegâne şey bakmak dinlemek ve güvenmektir.
Tüm bunları unutacaksınız
Ne zaman arzu ederseniz hatırlayabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz