Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Ağustos 2022
Bilgiyum
Anasayfa » Güzellik » Göz Altı Halkaları için Bitkisel Çözüm

Göz Altı Halkaları için Bitkisel Çözüm

Göz Altı Halkaları için Bitkisel Çözüm

Söz veriyoruz bu karışımı gözaltınıza sürdükten sonra koyu halkalar olmadan uyanacaksınız.  Gözaltı koyuluklarını kapatmak için genelde kozmetik ürünler kullanılır. Bunlar hem bütçemize hem de derimize zararlıdır. Kalıcı çözüm olmamakla birlikte ciltteki doku elastikliğinin azalmasına da neden olur.

Ayrıca cilde uzun vadede zarar verebilir. Bugün sizlere göz çevresindeki koyu halkalar ve morluklar için doğal ve bitkisel bir çözüm sunacağız.
Öncelikle daha sağlıklı bir cilt ve görünüm için günde en az 2 litre su içmeniz gerekmektedir.  Bu karışım ile düzenli olarak uygulama sonucu sabah aynaya baktığınızda daha parlak ve genç bir cilde sahip olacaksınız.

Göz altı halkaları için bitkisel çözüm Kürü mlzemeler:

1  çorba kaşığı bal

1 çay kaşığı rendelenmiş salatalık

1 çay kaşığı rendelenmiş patates

Doğal Maske Kürü Yapılışı:

Bu doğal bitkisel çözümü yapması malzemelerden görüldüğü üzere çok kolay. İyicene rendelenmiş patates ve salatalık üzerine bir çorba kaşığını dökerek uygun bir kasede iyicene karıştırmak gerekiyor. Daha sonra bu karışımı gözaltı çukurlarına sürerek yaklaşık 20 dakika bu şekilde bekletmemiz gerekiyor. 20 dakika beklettikten sonra yüzümüzü soğuk su ile durulayıp gözenekleri açmamız gerekiyor.  Açılan gözeneklere herhangi bir nemlendirici krem sürerek ölü hücrelerin vücuttan atılması sağlanmalıdır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz