Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Mayıs 2022
Bilgiyum
Anasayfa » Alternatif Tıp » Soğuk Pres Kabak Çekirdeği Yağı ve Faydaları

Soğuk Pres Kabak Çekirdeği Yağı ve Faydaları

Soğuk Pres Kabak Çekirdeği Yağı ve Faydaları

SOĞUK PRES KABAK ÇEKİRDEĞİ YAĞI’NIN FAYDALARI

Yeryüzünde yalnızca Rabbimizin sayısını bildiği nimetlerin muhakkak ki sebepsiz yaratılmadığı bir hakikattir. Nahl suresinde Rabbimiz 18. ayeti kerimesinde ” Allah’ın nimetini saymaya kalksanız, onu sayamazsınız. Hakikaten Allah çok bağışlayan, pek esirgeyendir. ” buyurmaktadır. İşte üzerimizde Rabbimizin lutfettiği her nimete karşı da layıkıyla şükretmeye güç yetirebilmek de mümkün değildir.

Vermiş olduğu zâhiri gıdaların yanısıra hastalıklarda bir ” nimet ” gözüyle bakılmaya muhtaçtır. Nitekim her bir hastalığın sabredildiği, Hak’tan geldiği şuuru yerleştiği an, kıymetli nimetlerden bir tanesi olarak görülür. Bu noktada her hastalığın bir tedâvisi olduğu Peygamberimiz beyân etmişlerdir. Ve isyân etmeyip, hastalığı sabırla meczettiğinde günahlara kefaret olduğu da belirtilmiştir.

Âcizane bizlerde imkânımız ölçüsünde burada bu şifâya vesile ürünleri sizlere sunmaya gayret ediyoruz. İşte Bunlardan bir tanesi de ” KABAK ÇEKİRDEĞİ YAĞI ”

Kabak Çekirdeği Yağı, bünyesinde Omega 6 ve Omega 9 yağ asitlerini barındırmaktadır. Ayrıca E Vitamini açısından da ihtiyaç duyan kimseler, bu ihtiyacı bu yağ vesilesiyle tedarik edebilir. İçerisinde bulunan daha nice mineral vasıtasıyla;

* Özellikle iyi huylu prostat büyümesinde gözle görülür etkiler görülmesine vesile olmaktadır. Bu hususta bilimsel araştırmalarla da tespit edilmiştir.

* Alerjisi olan kimseler için de vücutta direnç kazanımında Kabak Çekirdeği Yağının müsbet tesirleri mevcuttur.

* Cildin yumuşamasını sağlamakta ve nisbeten yaşlanmasına da engel olmaktadır, biiznillah.

Ve daha nice faydası bulunan Soğuk Pres Kabak Çekirdeği Yağı’nı sipariş vermek isteyenler bize özel mesaj vasıtasıyla ulaşabilirler.

Şifâ, Şâfi olan Rabbimizdendir, Vesilesini de hâlk etmiştir. Bizlere de düşen sebeblere sarılmaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz