Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Eylül 2021
Bilgiyum
Anasayfa » Güzellik » Kajal Makyaj Uygulaması ve Farklı Yöntemleri

Kajal Makyaj Uygulaması ve Farklı Yöntemleri

Kajal Makyaj Uygulaması ve Farklı Yöntemleri

YAŞAM ENERJİSİ VE GENÇLİK
KAJAL UYGULAMANIN 5 YÖNTEMI

Kajal uygulamanın 5 yöntemi

Kajal makyaj uygulaması için farklı iki üründür. Kajal, Hindistan kökenli derinin korunmasında ve makyaj da kullanılan doğal bir balsamdır. Kajal göz çevresini aydınlatan, kızarıkları azaltan yüksek oranda gerçek kafur içerir. Faydalı özellikleri makyajdan çok daha geniştir. Aynı zamanda erkekler için renksiz sürümüde mevcuttur. Kajal kalem, kayrak tüp, toz ya da krem olmak üzere farklı formlarda bulunmaktadır: Son iki durum halinde, plastik spatula, pamuklu çubukla veya parmakla uygulanır. Kajalın, yağlı kalem ile kombinasyon halinde bir tüpün tercih edilmesi daha iyidir. Birkaç dakika içinde göze maksimum yoğunluğu verecektir. Burada kajal yardımıyla makyaj yapmanın 5 farklı yolu vardır :

Yöntem 1:

Ölçülü aynı zamanda daha derin bir görünüm vermek için, Kajal göz içine uygulanabilir (Mukoza). Bileşimi sayesinde iyi yapışır, gözde kalıcı parlaklık sağlar.

Yöntem 2:

Göz kapaklarında siyah veya gri renkli gölge yoğunluğunu yapmak için, kajal hızlı ve kolay bir şekilde uygulanabilir. Kajalı kalem ya da bir tüp ile tüm göz kapağında hareket ettirmeniz yeterlidir. Daha sonra, sadece gözünüzün çıkıntılı üst kısmına uygulamanız kalıyor.

Yöntem 3:

Eğer kirpik çizgisinin üzerine uygularsanız, daha koyu ve kalın kirpik izlenimi verir. Belirgin bir görünüm sağlar.

Yöntem 4:

Dumanlı etkisi için, kajalı sadece göz üst kapağına uygulayın ve gözün dış kenarına parmağınızla iyice yayın.

Yöntem 5:

“V” şeklinde gözün dış köşesini kavrayarak, Üst ve alt kirpikler boyunca kalın bir çizgi çizmek mümkündür. Sonra yoğun ve göz alıcı bir görünüm için düz fırça yardımıyla çizgiyi bulanıklaştırın.

Ek bilgi: Kajal keskin şeklini korumak için bir açı ile uygulanmalıdır ve bugünlerde farklı renklerde mevcuttur. İsteğinize bağlı olarak renk seçebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz