Web sitemize hoşgeldiniz, 05 Ağustos 2022
Bilgiyum
Anasayfa » Yaşam » Burun Şekliniz Karakterinizi Yansıtıyor

Burun Şekliniz Karakterinizi Yansıtıyor

Burun Şekliniz Karakterinizi Yansıtıyor

İster burnunuzu beğenin ister beğenmeyin ama yapılan araştırmalar, burnunuzun karakter burun şeklinin insan karakterini yansıttığını iddia ediyor…

İşte burun şeklinize göre karakter analiziniz

1. Düz Burun

Dar burun deliklerine ve kaş ortasından itibaren burun ucuna kadar dümdüz olan burun tipidir. Bu şekil düz burunlar zeka, disipilin ve başarının simgesidir.

2. Düşes Burun

Yapılan araştırmalara göre, bu buruna sahip olmak için bıçak altına yatılıyor. Bu buruna sahip olanlar kadınsı, doğal ve saygın olarak nitelendiriliyor.

3. Romalı Burun

Burun ucu dudak üstüne sarkık değildir, dümdüzdür ve burun sırtında kemer vardır. Bu burna sahip olanlar, güçlü karaktere sahip lider kişilerdir. Uzmanların yaptığı açıklamaya göre daha çok erkeklere yakışan bir şekildir.

4. Kanca Burun

Kaş arasından burun ucuna doğru pürüzsüz bir şekilde yükselip kancaya benzer görünüme sahiptir. Bu buruna sahip olan kişiler, başkaları tarafından önemsenmek ister. Onlar için dünyada sadece kendi doğruları vardır.

5. Gaga Burun

Kökten uca kadar aşağı yönlü bir eğim çizen bir burun tipidir. Bu tip burna sahip olanlar mükemmeliyetçi olduğu kadar şüphecidirler. Seçim yaparken oldukça zorlanırlar. Daha çok erkeklerde görünen ve tercih edilen bir burun tipidir.

6. Uzun Burun

İnce uzun şeklinde olan bu burun irade göstergesi olarak adlandırılır. Bu buruna sahip olanlar, insanlara pozitif yaklaşıma sahiptir. Büyük problemlerin üstesinden kolayca gelirler.

7. Nubyan Burun

Geniş, yayık burun deliklerine sahip Nubyan burnu, tüm burunlar içinde en karakteristik olandır. Bu burna sahip kişiler sürekli çözüm üretmeye çalışan çalışkan kişilerdir.

8. Hokka Burun

Burun sırtından burun ucuna doğru bir kıvrıma sahip olan bu burunlar zarafeti temsil eder. İyimserdir hokka burna sahip olan kişiler. Sevgi dolu olmalarının yanında, güven vericidirler.

9. Kısa Burun

Bu buruna sahip insanlar biraz kaygılı bir karaktere sahiptir. Sevdiklerine karşı sadık, insanlara karşı vefalıdır

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz