Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Eylül 2021
Bilgiyum
Anasayfa » Alternatif Tıp » Bağırsaklarınızı temizleyerek Ayda 10 kilo verin

Bağırsaklarınızı temizleyerek Ayda 10 kilo verin

Bağırsaklarınızı temizleyerek Ayda 10 kilo verin

ZAYIFLARKEN SAĞLIĞINIZI DA KAZANIN

Unutmayın vücudunuzun sindiremediği bütün gıdalar kalın bağırsakta mukus şeklinde birikir ve orada çok sayıda toksin oluşumuna sebep olur.

Bağırsaklarda biriken toksin de gün içinde size yorgunluk, baş ağrısı, kilo ve enerji düşüklüğü olarak geri gelir.

Sabahları yorgun kalkmak, baş ağrısı ile günü geçirmek, hiç birşey yemediğiniz halde kilo almanız, gün daha bitmeden enerjiniz tükenmiş gibi hissetmeniz hep bağırsaklarda biriken toksinlerden dolayı oluyor.

Neyse ki bütün bu şikayetlerinizi son bulduracak; yüksek miktarda lifli besin içeren yiyeceklerden oluşan diyet ile bağırsaklarınızı temizleyen, toksinleri attıran ve 3 hafta gibi kısa bir sürede 10 kiloya kadar zayıflamanızı sağlayacak.

Malzemeler

1 adet elma
1 çorba kaşığı bal
1 yemek kaşığı chia tohumu
1 çorba kaşığı keten tohumu
1 su bardağı kadar da içme suyu

1 adet elmayı küçük parçalar halinde kesin. Arzu ederseniz rendeleye de bilirsiniz. Elmaları, 1 çorba kaşığı bal, 1 çorba kaşığı keten tohumu ile beraber bir kaba alın. Üzerine 1 bardak su ekleyin. Malzemelerin yumuşaması için 10dk bekletin. Üzerine chia tohumunu da ekleyin ve 5 dakika kadar karıştırın.

Bu karışımı sabahları aç karnına için ve 3 hafta kadar devam edin. Daha iyi sonuç almak için bol sıvı tüketin (yaklaşık 4 litre) ve bağırsakları boşaltmaya teşvik edin.

3 haftanın sonunda bağırsaklarınız toksinlerden arınmış ve 10 kilo zayıflamış olacaksınız. Yazının başında belirttiğim şikayetlerden de kurtulmuş olarak hayatınıza daha kaliteli olarak devam edeceksiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz