Bilgiyum
Anasayfa » Farkındalık » Ne İster İnsan!

Ne İster İnsan!

Ne İster İnsan!

Bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur. Boşuna dememiş atalarımız.Baktığını büyütürsün samimi olursan. Ne istediğini kendine itiraf etme cesaretin varsa, göreceksin ki istediğinle berabersin. Dışarda ki karşı cinsler için formül arayacağına, eşin için formül ara! Hepimiz biliyoruz ki kesinlikle bir yol bulacaksın. Evlilik tutkuyu öldürmez, insan bilerek, isteyerek, kasten öldürür aşkını meşkini…
Eğer eşini sevmiyorsan O’na dokunma…Ya sen onu haketmiyorsundur, yada o seni hakmetmiyordur.En büyük aldatma hile bu bence.
Seni sevmiyorum; ama bunu söyleyemiyorum,mecburiyetten katlanıyorum sana ( en büyük acizlikte çocuklarım için yoksa bir dk durmam zırvaları) Bu varya ihanetin en onursuz olanıdır.Kaldı ki ömrünün sonuna kadar evli kalmanda gerekmiyor. Ne yapacaksan hemen yap, saygısızlığın lüzumu yok!Eğer ki tüm uğraşlarına rağmen kötü gidiyorsa zorlama artık bitir o evlilik sandığın oyunu.
Alan almış, satan satmış! cümlesini kim hayatımıza sokmuşsa insanlık suçu işlemiş bence 🙂 Kadınlar/Erkekler en çok kadınlar neden salar bu kadar kendini anlamam.Yüzlerine bakmaya miden bulanır.O kadar bırakırlar ki kendilerini görmek dahi istemezsin bazı zamanlarda. Eee o koca ne yapsın! yok sonra evle ilgilenmiyor. çocukla ilgilenmiyor, bana saygı duyuyor, benim isteklerim hiç önemli olmuyor, benimle ilgilenmiyor blaaaa blaaaaa…
Biraz kadın olmak şart! Sen hala dünya ya getirdiğin çocuğa bile kadınlık yapmaya üşeniyorsun…Biraz kendine çeki düzen ver! hayat o saçma evlilik proğramlarında, dizilerde değil, tam olarak senin beyninde HAYAT..
SEVDA AKÇAY GÜLBASAR

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz